Новини кафедри екології
Щорічний Онлайн-конгрес для студентів із питань прикладної екології та зеленої економіки

Щорічний Онлайн-конгрес для студентів із питань прикладної екології та зеленої економіки відбудеться 22 листопада онлайн.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Участь передбачає обов’язкову реєстрацію!

Досвідчені практики, експерти, фахівці – все для занурення в професію, можливості та виклики майбутніх менеджерів довкілля, особливо під час війни та для майбутнього green recovery!

Пост на сторінці кафедри у Фейсбук

Відвідати захід

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Проведення публічної лекції

17 жовтня 2022 р. Черняк Лариса (виконавиця проекту «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в умовах сталого розвитку») взяла участь у публічній лекції під назвою «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» для студентів та викладачів Криворізького фахового коледжу Національного авіаційного університету. Публічна лекція була організована колегами з партнерського проекту Модуля Жана Моне «Транспортна політика ЄС» (No. 619652-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE)) напряму Еразмус+, що реалізовується на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

Доцент Черняк Л. М., представила для слухачів доповідь на тему «Сучасні аспекти забезпечення сталого розвитку цивільної авіації» щодо проблем сталого розвитку цивільної авіації в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів в Україні, проблем та перспектив впровадження екологічних стандартів у національну практику цивільної авіації

Пререглянути посилання

Знайомство першокурсників з університетом

Активність першокурсників

Інформація про доступ до трансляції Малопольської ночі науковців

Пререглянути інформацію

Інформаційний захід Єврокомісії

Пререглянути інформацію

У вересні ГС «Професійна асоціація екологів України» оновила комітети та запрошує менеджерів зеленої економіки долучатись до ключових ініціатив 04.10.2022

Наприкінці вересня зборами ключових членів, експертів та учасників спілки професіоналів довкілля ПАЕУ оновлено перелік комітетів, обрано на 2023 рік нових голів ключових напрямів та президента спілки, а також оголошено про осінній набір до Асоціації всіх, кому важливі об’єднання реального досвіду із прагненням до змін для зважених управлінських рішень та переходу до зеленої економіки Комітет екоменеджменту і сталого розвитку очолила викладачка нашої кафедри ЯКИМЕНКО ГАННА МИКОЛАЇВНА, кандидат біологічних наук, експерт з охорони довкілля НЕК “Укренерго”, доцент кафедри екології Національного авіаційного університету. Більш детальна інформація за посиланням.

Зустріч з першокурсниками

30.09.2022 р. відбулася offline зустріч студентів першого курсу на кафедрі екології факультету екологічної безпеки, інженеріі та технологій. Майбутніх екологів гостинно зустріли завідувачка кафедри екології доктор технічних наук, професор Тамара Дудар та кандидат технічних наук, доцент, наставник групи 101-ЕК Леся Павлюх. Протягом зустрічі жваво обговорювалися організаційні питання, навчальний процес в умовах воєнного часу, студенти із захопленням ознайомлювалися з аудиторним фондом кафедри. Шановні наші першокурсники, бажаємо Вам відчути усі переваги студентського життя, бажаємо Вам стати справжніми екологами, котрі будуть боротися з екологічними викликами заради майбутніх поколінь! Нехай щастить!!!

Прийом абітурієнтів

Добігає до кінця вступна кампанія 2022. Сказати, що ми хвилювались, це нічого не сказати. Військовий стан, повітряні тривоги, вступники масово поїхали за кордон, початок навчального процесу у другого, третього та четвертого курсів…Були моменти, коли руки опускались… Але! Хвала Богу і ЗСУ, набір ми таки зробили. Чудово, коли працюєш в гарній компанії з надійними людьми. І чомусь саме такі люди зазвичай опиняються в приймальній комісії. Дякую приймальній команді ФЕБІТ та НАУ і бажаю успіхів і щасливих студентських років нашим першачкам!

Міжрегіональний круглий стіл «Проблематика сучасного стану перероблення побутових відходів в постраждалих областях України»

28 вересня доцент кафедри Ганна Якименко презентувала напрацювання з розвитку біогазового сектору на Міжрегіональному круглому столі «Проблематика сучасного стану перероблення побутових відходів в постраждалих областях України». Депутати, представники обласних адміністрацій, бізнесу, агрофірм та полігонів ТПВ ділились найкращими практиками з раціонального поводження з відходами, подовження життєвого циклу природних ресурсів й відновлення інфраструктури. Екологи нашого університету, як завжди, тримають руку на пульсі природоохоронних подій в Україні

Інвентаризація

Студенти-екологи НАУ опановують сучасні методи інвентаризації зелених насаджень З початку вересня студенти-екологи НАУ ЕК401Б опановують сучасні програмні застосунки з інвентаризації зелених насаджень в межах комплексної програми I-Tree Tools. Доступність та використання глобальної бази даних I-Tree Eco, що широко застосовується не тільки у США, а й Канаді, Австралії, Великобританії, Мексиці, Південній Кореї, Колумбії та більшості країн Європи, стало можливим завдяки міжнародному проєкту який реалізовується ГО УЕК “Зелена Хвиля” та підтримується Національним екологічним центром України. В рамках проєкту студенти-екологи опрацьовують методики проведення польових досліджень, використання програмних застосунків та закріплюють знання на практиці.