Участь молодих вчених у програмі підвищення кваліфікації «Carpathian Cybersecurity Winter Training Camp 2023»

Вітаємо переможців!!!!)))

Аспірант кафедри екології ФЕБІТ переможець «Carpathian Cybersecurity Winter Training Camp 2023»!

Азаров Іван, аспірант 3-го курсу навчання кафедри екології ФЕБІТ НАУ взяв участь у програмі підвищення кваліфікації «Carpathian Cybersecurity Winter Training Camp 2023» для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, держслужбовців, працівників галузі кібербезпеки та всіх зацікавлених, що була організована Науковою асоціацією кібербезпеки України. З 25 січня по 28 січня 2023 року на базі Готельного комплексу “Магура” в Пилипці відбулося офлайн навчання, що завершилось Хакатоном.

За результатами оцінок суддів дипломом І-го ступеню було нагороджено команду «Cyber Cotlets» у складі аспіранта кафедри екології ФЕБІТ Азарова Івана та студента НАУ Азарова Іллі.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших професійних успіхів!