Стажування та навчання за кордоном

Студентки кафедри екології та кафедри хімії ті хімічних технологій успішно закінчили навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті,м. Лодзь (Польща).

Участь у програмі Erasmus+ студента 3-го курсу спеціальності 101 “Екологія” Нікіти Клименка

Доцент кафедри екології ФЕБІТ Лариса Черняк взяла участь у роботі спеціальної секції «Universities as Leaders for Sustainable Development – Practices from Different Regions of Europe «AGENDA»»

Виступ студентки 2-го курсу кафедри екології ФЕБІТ Ольги Грами на міжнародній конференції The 3rd Interdisciplinary Student Scientific Conference «Statistics in Everyday Life» що була організована Факультетом Інженерного менеджменту Білостоцького технічного університету (м. Білосток, Польща)

Участь науково-педагогічних працівників у програмі академічної мобільності ERASMUS+ Staff

Участь викладачів та студентів у навчальному курсі з концептуального моделювання від Університету Гетеборгу, Швеція (Department of Earth Sciences, University of Gothenburg, Sweden)

Навчання студентів в рамках курсу «Environmental sedimentology» від Університету Гетеборга (Швеція) від професора Родні Стівенса (Rodney Steavens)

Завершення міжнародного стажування екологів

Участь молодих вчених у програмі підвищення кваліфікації «Carpathian Cybersecurity Winter Training Camp 2023»

Стажування наших студентів у Польщі

Участь аспірантів та викладачів кафедри екології у Міжнародному лекторії Програми Балтійських Університетів «Sustainable Cities: Urban Adaptation to Climate Change»

Доцент кафедри Черняк Л.М. пройшла стажування у Технологічному університеті м. Лодзь за програмою ERASMUS+ Staff Mobility For Teaching у період з 25.11.2019 р. по 30.11.2019 р.