Участь у курсах підвищення кваліфікації

Наразі професор кафедри екології Оксана Тихенко бере участь у курсах підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі», які організовані ГО «Інноваційний університет» спільно з Офісом підтримки вченого.

Курс має на меті сприяти поглибленню знань та отриманню навичок, необхідних для успішного просування науковцем власного бренду, презентації результатів власних досліджень, пошуку потенційних інвесторів чи роботодавців, а також вдосконалення існуючих та набутих компетентностей для успішної комунікації та самопрезентації.

Курс складається з чотирьох тематичних блоків:

• успішна презентація;
  • імідж вченого в цифровому суспільстві;
  • використання інструментів відкритої науки та науковометричних баз для популяризації власних наукових результатів;
  • цифрові технології та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.
    Долучайтеся до заходів, рухаймо українську науку разом!