Заключне засідання кафедри

Заключне засідання кафедри екології відбулося 30 червня. На ньому біли розглянуті результати захистів кваліфікаційних робіт здобувачів ОС «Бакалавр» та обговорені шляхи усунення недоліків, виявлених екзаменаційною комісією.

Пройшло активне обговорення тематик кваліфікаційних робіт здобувачів ОС «Магістр». Серед основних напрямків майбутніх досліджень визначені дистанційні методи вивчення екологічних проблем, оцінка стану навколишнього середовища, кліматичні дії, еколого-медичні проблеми  населення України тощо. За результатами обговорення були затверджені теми та порядок організації атестації здобувачів у І семестрі 2023-2024 н.р.

Важливою частиною засідання була оцінка практик здобувачів 1-3 курсів бакалаврату та науково-дослідної практики магістрантів. Свої звіти представили керівники практик, а також були подані відгуки здобувачів. Стейкхолдери кафедри та присутні представники баз практики висловили свої зауваження та пропозиції для покращення організації практичної підготовки здобувачів у майбутньому.

Зважаючи на наближення акредитаційного року кафедри, відповідальними за методичну роботу Гай А.Є. та Явнюком А.А. було окреслено плани на осінній семестр наступного навчального року.

Останнім запитанням був розгляд звітів співробітників та виконання плану кафедри. У результаті було відзначено, що план кафедри був виконаний у повній мірі з перевиконанням за показником стажування та підвищення кваліфікації.

Загальні  підсумки роботи кафедри за навчальний рік та перспективи на майбутнє  завідувачка кафедри Дудар Т.В. Незважаючи на складні, а подекуди зовсім нові, умови роботи, всі завдання виконані, рік завершується на позитивній ноті і є підстави для оптимістичного погляду у майбутнє.