Напрями підготовки (магістр)

Спеціальності підготовки (Магістр) та освітньо-професійні програми (ОПП)

Галузь знань 10 Природничі науки

Спеціальність 101 Екологія

101 – Екологія

ОПП: Екологія та охорона навколишнього середовища

Форма навчання: денна/заочна

Результати фахового вступного випробування 2021:

Галузь знань 16 Хімічна та біоінженерія

161 – Хімічні технології та інженерія

ОПП: Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів, денна/заочна

ОПП: Хімічні технології високомолекулярних сполук, денна

ОПП: Хімічні технології альтернативних енергоресурсів, денна

Результати фахового вступного випробування 2021:

ОПП Хімічні технології альтернативних енергоресурсів:

Вапнічний Артур Борисович          191
Вірченко Іван Максимович167  
Горбанюк Іван Сергійович173
Горбатко Дмитро Олександрович ОоооООлександровиОлександровичКоченко180
Коченко Олексій Ігоревич172
Оленич Вікторія Віталіївна193
Онищенко Павло Олександрович172
Поліщук Юлія Петрівна197
Рачок Володимир Олександрович175
Сіфоров Андрій Олександрович188
Феник Андрій Сергійович168

ОПП Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів:

Бова Михайло Сергійович   177
Вірченко Іван Максимович182
Горбанюк Іван Сергійович198
Горбатко Дмитро Олександрович ОоооООлександровиОлександровичКоченко168
Коченко Олексій Ігоревич147
Оленич Вікторія Віталіївна190
Онищенко Павло Олександрович160
Поліщук Юлія Петрівна194
Рачок Володимир Олександрович144
Сіфоров Андрій Олександрович185
Феник Андрій Сергійович166

162 – Біотехнології та біоінженерія

ОПП: Фармацевтична біотехнологія, денна/заочна

ОПП: Екологічна біотехнологія та біоенергетика, денна/заочна

Результати фахового вступного випробування 2021:

ОПП Фармацевтична біотехнологія:

 Антонова Валерія Веніамінівна195
 Вернигора Альона Віталіївна190
 Вертеба Марія Леонідівна185
 Вітюк Іван Русланович178
 Гончаренко Ірина Ігорівна188
 Декар Дарина Олегівна190
 Дзюбчук Володимир Валентинович178
 Дорошенко Євгеній Олександрович190
 Жигалло Євгеній Андрійович185
 Куриленко Ірина Миколаївна185
 Кушнірук Анна Вікторівна178
 Левчук Максим Сергійович160
 Мишко Олена Василівна178
 Полончук Людмила Юріївна190
 Редванський Євгеній Романович178
 Ружинський Михайло Олександрович180
 Третьякова Анастасія Олександрівна180
 Цимбалюк Анастасія Олександрівна180
 Шатова Катерина Павлівна182
 Шевчук Анастасія Олександрівна188
 Давидович Юлія Олегівна190
 Семенець Ірина Романівна185

162 Біотехнології та біоінженерія

ОПП Екологічна біотехнологія та біоенергетика:

Вернигора Альона Віталіївна182
Вертеба Марія Леонідівна178
Вітюк Іван Русланович178
Гончаренко Ірина Ігорівна179
Декар Дарина Олегівна190
Дзюбчук Володимир Валентинович178
Жигалло Євгеній Андрійович184
Кушнірук Анна Вікторівна172
Левчук Максим Сергійович172
Мишко Олена Василівна178
Редванський Євгеній Романович175
Ружинський Михайло Олександрович174
Третьякова Анастасія Олександрівна177
Цимбалюк Анастасія Олександрівна180
Шатова Катерина Павлівна181

163 – Біомедична інженерія

ОПП: Біомедична інженерія

Результати фахового вступного випробування 2021:

Черниш Ксенія Юріївна  – 154

Бондар Анастасія Русланівна – 143

Галузь знань 17 Електроніка та телекомунікації

172 – Телекомунікації та радіотехніка

ОПП: Біотехнічні та медичні апарати і системи, денна/заочна

Галузь знань 19 Архітектура та будівництво

193 – Геодезія та землеустрій

ОПП: Землеустрій та кадастр, денна/заочна

ОПП: Геоінформаційні системи і технології, денна

Результати фахового вступного випробування 2021:

Іовов Ігор Сергійович -152

Галузь знань 26 Цивільна безпека

263 – Цивільна безпека

ОПП: Управління в сфері цивільного захисту