Навчальна практика студентів 2 курсу кафедри екології ФЕБІТ на базі Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України.

У червні студенти багатьох ВНЗ після закінчення занять в аудиторіях проходять практики для отримання професійних навичок. Майбутні екологи, що навчаються на 2 курсі на кафедрі екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету (НАУ) отримали прекрасну можливість проходити екологічну практику на базі Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАН України. Студенти Денік Іван та Гречаний Матвій під керівництвом старшого наукового співробітника відділу ландшафтного будівництва, кандидата біологічних наук Смілянець Ніни Миколаївни долучилися до освоєння навичок топіарного мистецтва у догляді за рослинами саду, освоїли правила обрізки дерев і кущів для покращення їх санітарного і екологічного стану. Одночасно, використовуючи отримані уміння,  вони допомагають співробітникам у роботі по оформленню фітокомпозицій, представлених у ботанічному саду.

    Слід зазначити, що співпраця НАУ з Національним ботанічним садом імені М.М.Гришка НАН України триває багато років і включає еколого-просвітницьку роботу, проведення навчальних екскурсій та практик студентів на основі договорів, обмін науковою інформацією, консультації, написання наукових статей. Ми вдячні керівництву і співробітникам  ботанічного саду за надану нам підтримку і можливості покращення наукової і навчальної роботи.

  Доцент кафедри екології НАУ, к.б.н. Білик Тетяна Іванівна