Участь студентів у «Міжнародній Карпатській школі»

Студент ЕК-402а Осадчук Дмитрій з 21 по 25 лютого 2024 року брав участь у Зимовій сесії «Міжнародної Карпатської школи», що проходила в місті Косів Івано-Франківської області. Дмитрій представляв результати своєї роботи на тему “Post-war recovery of the environment of Ukraine”.
На Карпатській школі також були присутні представники зі Львову, Сум, Києва і інших міст і регіонів України, а також закордонні партнери з країн Вишеградської четвірки: Польщі, Чехії і Словаччини. На цій Зимовій сесії було обговорено багато тем і питань, від ролі карпатського регіону у післявоєнному відновленні Українських територій до питань сталого розвитку Карпатського регіону, у тому числі питання екологічної сталої освіти.
Також під час заходу учасники відвідали лабораторний корпус Національного природного парку “Гуцульщина” та ознайомилися з основними напрямками роботи парку.