Година корпоративної культури на тему: «Обговорення на тему екологічного захисту морів та океанів із переглядом тематичного документального кінофільму»

28 квітня 2023 року у групі ЕК-202ба пройшла година корпоративної культури на тему: «Обговорення на тему екологічного захисту морів та океанів із переглядом тематичного документального кінофільму». Студентам групи було запропоновано переглянути гучний документальний фільм 2021го року “Морська змова” (англ. Seaspiracy, реж. Алі Табрізі), присвячений екологічним наслідкам рибальства, системі складних економіко-соціальних відносин, що склались у даній індустрії та тому, як ці відносини впливають на зусилля, напрямлені на захист морів та океанів.

В ході ГКК студенти мали змогу обмінятись враженнями, думками, які спровокував кінофільм, поділитись власним досвідом відносно екології та захисту морських об’єктів, а також (з огляду на скандальний і сенсаційний характер кінокартини) розглянути та обговорити різні методи та підходи до розповсюдження екологічної інформації, ідей, підвищення екологічної свідомості, їхні переваги, недоліки, ефективні та шкідливі сторони. Загалом, студенти групи погодились щодо того, що фільм цікавий та захоплюючий (хоча і дещо шокуючий), а його основна ідея, думка щодо необхідності скорочення масштабів рибальства та глобального переходу до сталих практик і вилову та споживання риби й морепродуктів лише за абсолютної необхідності – корисна і необхідна для розповсюдження.