Науково-дослідна робота здобувачів є складовою їх якісної професійної підготовки. Цей вид діяльності активно сприяє розвитку аналітичних, дослідних та творчих здібностей, які є важливими у будь-якій професії для кар’єрного успіху і розвитку.
У тренінгу взяли участь студенти 2 та 3 курсу кафедри екології, які мають бажання долучитись до науково-дослідної роботи або вже працюють разом з науковими керівниками. Основним доповідачем заходу виступила гарант ОПП «Екологія та охорона навколишнього середовища» доцент кафедри екології Радомська М.М. До роботи також долучились завідувачка кафедри екології Дудар Т.В. та заступник декана ФЕБІТ з наукової роботи Тихенко О.М.
Під час зустрічі здобувачі дізнались про цілі проведення студентських конференцій та що дає участь у таких заходах для їх професійного та особистого розвитку. Були розглянуті організаційні аспекти участі у конференціях та надані рекомендації щодо вибору напрямків наукової роботи. Основну увагу під час тренінгу було приділено питанням дотримання академічної доброчесності та послідовності роботи над тезами теоретично-оглядового та експериментального характеру. Організатори тренінгу надали поради щодо стилістики та структури тез, а також он-лайн ресурсів, які можна використати для збору матеріалів з тематики досліджень. Наприкінці зустрічі були обговорені особливості підготовки до виступу та досвід викладачів кафедри в якості доповідачів на конференціях та симпозіумах.
Узагальнений матеріал тренінгу був наданий учасникам заходу і є доступним для здобувачів, які не мали змоги приєднатись до зібрання. Також були анонсовані конференції зі сфери екології та охорони довкілля, заплановані на квітень-травень у ЗВО України (див.інформаційні листи), та тиждень академічної доброчесності ФЕБІТ.
Викладацький колектив кафедри запрошує здобувачів долучатись до наукової роботи і відкривати для себе нові цікаві грані обраного фаху.