Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених

V Всеукраїнський конкурс «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ»

Національний авіаційний університет, Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій запрошує до участі у V Всеукраїнському конкурсі «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» (далі – Конкурс) студентів Закладів вищої освіти (ЗВО) незалежно від форм власності та підпорядкування (які на завершення другого етапу Конкурсу є студентами ступеню вищої освіти «Бакалавр» або «Магістр»), аспірантів, здобувачів ВНЗ України, а також представників екологічних організацій, науково-дослідних установ у сфері охорони навколишнього середовища та ресурсоенергозбереження, Національної академії наук, коледжів (віком до 35 років). Конкурс проводиться за наступними спеціальностями:

– 101 «Екологія»;

– 161 «Хімічні технології та інженерія»;

– 162 «Біотехнології та біоінженерія;

– 163 «Біомедична інженерія»;

– 183 «Технології захисту навколишнього середовища»;

– 193 «Геодезія та землеустрій»;

– 263 «Цивільний захист».

Усі витрати, пов’язані з участю у Конкурсі, бере на себе вищий навчальний заклад або організація, представником якої є учасник конкурсу.

Вимоги до наукових робіт. У Конкурсі беруть участь наукові роботи, що виконані автором самостійно, подаються вперше, з відсутністю плагіату. Роботи мають бути інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певної спеціальності. Роль наукового керівника роботи, що подається на Конкурс, має суто консультативний характер.

Конкурсна робота і супровідні документи подаються українською, російською або англійською мовами. Текст роботи друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм. Обсяг роботи 20 – 40 сторінок. Робота повинна мати назву і зміст, список використаної літератури та анотацію, в якій визначено актуальність, мету, завдання, методи досліджень і результати роботи. До роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності), креслення та ілюстрації, скомпоновані на аркуші формату А4, відомості про автора та наукового керівника.

Наукові роботи, представлені на Конкурс не повертаються.

Порядок проведення конкурсу. Для участі у конкурсі слід заповнити форму та подати роботу на сайті факультету https://febit.nau.edu.ua/oholoshennia/vseukrainskyi-konkurs-studentiv-i-molodykh-vchenykh (або, разом з відомостями про автора та наукового керівника, відповідно до нижченаведеної форми, на електронну скриньку youth_for_nature@nau.edu.ua) та надіслати поштою на адресу оргкомітету (наведено нижче) з поміткою «На V Всеукраїнський конкурс «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ»» до 30 березня 2020 р.

На першому етапі (відбірковому) роботи будуть розглянуті спеціально створеною комісією, до складу якої увійдуть представники Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету та незалежні експерти зі сфери охорони навколишнього середовища, у термін до 20 квітня 2020 р. За результатами відбіркового етапу автори робіт, що перемогли у першому етапі, будуть запрошені для участі у заключній конференції, що відбудеться 3 червня 2020 р. (другий (основний) етап конкурсу), де зможуть репрезентувати власні доробки та взяти участь у святковій церемоніаді нагородження цінними призами та відзнаками.

Проведення заключної конференції 3 червня 2020 року (другого (основного) етапу) V Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» буде проходити у с. Затока Одеської області у готелі Villa al Mare. Базові витрати в розрахунку на одну людину:

1. Проживання 200грн. на добу
  2. Харчування:
  3. сніданок – 105грн.;
  4. обід – 130грн.;
  5. вечеря – 115грн.;
  6. комплексний обід – 350грн.

За бажанням, можна замовляти або комплексно, або окремо сніданок, обід, вечерю. Номери, що є в наявності: двомісні, тримісні, чотиримісні, п’ятимісні та шестимісні.

Варіанти маршруту до пункту призначення поїздом:

1. м. Київ – м. Білгород-Дністровський (Затока, зупинка 5 хвилин)
  2. м. Київ – м. Ізмаїл (Затока, зупинка 5 хвилин)

За детальною інформацією звертатись за телефонами контактних осіб:

+380972192125 Калмикова Наталія Григорівна,

+380970207697 Яковлєва Анна Валеріївна,

+380934042804 Гаєвська Тетяна Анатоліївна. Адреса оргкомітету: 03058, Україна, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний Авіаційний Університет, Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій, корпус 3, ауд.416.

Форма подання робіт online