Участь професора кафедри екології Ю.О. Ольховика роботі колегії  Державної інспекції ядерного регулювання України

28.02.2023 року д.т.н. професор кафедри екології Ю.О.Ольховик взяв участь у роботі колегії  Державної інспекції ядерного регулювання України. Під час засідання розглянуто Звіт про діяльність Держатомрегулювання за 2022 рік та затверджені пріоритетні напрями діяльності на 2023 рік.

Особлива увага приділена підсиленню міжнародного співробітництва щодо протидії збройній агресії російської федерації та готовності до подальших спільних дій із сприяння по відновленню належного рівня ядерної та радіаційної безпеки на ядерних установках та інших об’єктах використання ядерної енергії, які зазнали впливу в результаті військових дій на території України, їх військового захоплення і руйнування.

«Припинення обстрілів ядерних об’єктів, демілітаризація та деокупація ЗАЕС, повне виведення російських окупаційних військ та представників «росатому» з території ЗАЕС повинно стати основним завданням для нас усіх», – заявив виконуючий обов’язки Голови Держатомрегулювання ОЛЕГ КОРІКОВ

Зазначено, що незважаючи на складні умови зовнішньополітичного та економічного становища країни, Держатомрегулювання у 2022 році працювала злагоджено і належним чином виконувала усі покладені на неї функції Рішенням колегії роботу Державної інспекції ядерного регулювання в 2022 році  визнано задовільною.