Перемоги та здобутки студентів-екологів

2022-2023 роки

2020-2021 роки

Вітаємо екологів з перемогами!

За результатами участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (2020-2021 рр.) з різних галузей студенти-екологи Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій за результатами виступів-захистів представлених наукових результатів на заключних конференціях Конкурсу, що проводились у форматі он-лайн у різних містах, були відзначені дипломами різного ступеню. А саме:

Галузь «Екологія»

Студентки 3 курсу кафедри екології ФЕБІТ Аліна Бондаренко та Анастасія Гетьман виступили на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія», що проходив 17-19 березня 2021 р. на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава). Та, за представлену наукову роботу на тему «Екологічна безпечність сучасних безфосфатних мийних засобів для водних екосистем» отримали високу оцінку фахової конкурсної комісії й зайняли ІІ місце. Науковий керівник – доцент кафедри екології, к.б.н. Білик Тетяна Іванівна.

Галузь «Нафтова і газова промисловість»

Студентка 4 курсу Яремчук Лілія екології ФЕБІТ та магістр Павлова Маргарита за представлену наукову роботу під назвою «Оцінка фітотоксичності ґрунтів, забруднених нафтопродуктами» на заключній конференції-захисті Конкурсу, що проходила 6 квітня 2021 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу(м. Івано-Франківськ), були відзначені конкурсною комісією дипломом ІІІ ступеню. Науковий керівник – доцент кафедри екології, к.т.н. Черняк Лариса Миколаївна.

Галузь «Енергетика»

Студенти кафедри екології ФЕБІТ  Тимчишин Максим та Журавель Оксана підготували конкурсну наукову роботу під назвою «Визначення та дистанційне картування індикаторів еконебезпеки в зонах видобування сировини для ядерної енергетики» для представлення на заключній конференції-захисті Конкурсу, що проходила 24-25 березня 2021 року на  базі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м. Маріуполь). Роботу, яку достойно представив  Тимчишин Максим, високо оцінили журі конкурсу дипломом III ступеню. Науковий керівник – доцент кафедри екології д.т.н., Дудар Тамара Вікторівна.

Щиро вітаємо студентів-екологів та їх наукових керівників з перемогою! Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

2018 та 2019 роки:

2017 та 2018 роки:

2013 рік

Диплом І-го ступеню Всеукр. Студ. Конкурсу – Тимошенко.

Диплом ІІ-го ступеню Всеукр. Студ. Конкурсу – Годовська та Личманенко.

Диплом І-го ступеню ВСК «Охорона праці» – Король

Диплом І-го ступеню ВСК «Охорона праці» – Петренко

Диплом І-го ступеню ВСК «Економіка природокористування та охорони НС» – Лоїк

Яковлєва, Куценко – перемога в регіональному турі Всеросійської олімпіади з геоекології

Литвинченко – грамота ІІІ-го ступеню Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Екологія».

Бондарук – диплом І-го ступеню Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Продченко – диплом ІІ-го ступеню Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Нафтова та газова промисловість»

Лоїк І.В. – стипендіат програми «Затра.ЮА»

Бойченко М.С. (диплом ІІІ-го ступеню), Яковлєва А.В. (диплом ІІІ-го ступеню), Продченко Н.А. (диплом ІІ-го ступеню) – ХІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь – енергетиці України 2012: Відкритий конкурс молодих учених та енергетиків»

2012 рік

Руденко Наталья

Зброжек Вадим

Чуманова

Команда

Вдовін – диплом ІІ-го ступеню

2011 рік

Дипломи 3-го ступеню – студентка Національного авіаційного університет Я. Костюк на конференції «Екологічна безпека держави». – 1 диплом.

2010 рік

19-22 квітня 2010 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулися всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальності „Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” та з дисципліни „Екологія”. У них взяли участь дві команди студентів Інституту міського господарства НАУ під керівництвом доцента кафедри екології Тетяни Білик. За результатами змагання перше місце в олімпіаді зі спеціальності посів студент третього курсу Сергій Тимошенко. В цій номінації  команда нашого університету посіла 3 загальнокомандне місце. – 2 дипломи.

2009 рік

Іванова Наталія Олександрівна – диплом 1-го ступеню (переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища») та диплом МОН.

Та грамота за 1-е командне місце

2008 рік

У період з 16 по 19 квітня 2008 року у Національному технічному університеті (м. Харків) був проведений II-й етап  олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Проценко Дарина Віталіївна отримала грамоту за почесне друге місце. –  1 диплом.

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Екологія” Іванова Наталія Олександрівна нагороджена дипломом (МОН) І ступеня та диплом оргкомітету. – 1 диплом.

2007 рік

За перемогу у Міжнародній студентській екологічній олімпіаді „Екологічна безпека”, яка відбулась у Національному аграрному університеті 8-12 жовтня, студентки Інституту міського господарства (Факультет екологічної безпеки) Толошна Анна Анатоліївна (диплом) і Бондаренко Олена Анатоліївна (диплом) були нагороджені дипломами І ступеню. – 2 дипломи.