Перемоги та здобутки студентів-екологів

2007 рік

За перемогу у Міжнародній студентській екологічній олімпіаді „Екологічна безпека”, яка відбулась у Національному аграрному університеті 8-12 жовтня, студентки Інституту міського господарства (Факультет екологічної безпеки) Толошна Анна Анатоліївна (диплом) і Бондаренко Олена Анатоліївна (диплом) були нагороджені дипломами І ступеню. – 2 дипломи.

2008 рік

У період з 16 по 19 квітня 2008 року у Національному технічному університеті (м. Харків) був проведений II-й етап  олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Проценко Дарина Віталіївна отримала грамоту за почесне друге місце. –  1 диплом.

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Екологія” Іванова Наталія Олександрівна нагороджена дипломом (МОН) І ступеня та диплом оргкомітету. – 1 диплом.

2009 рік

Іванова Наталія Олександрівна – диплом 1-го ступеню (переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища») та диплом МОН.

Та грамота за 1-е командне місце

2010 рік

19-22 квітня 2010 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулися всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальності „Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” та з дисципліни „Екологія”. У них взяли участь дві команди студентів Інституту міського господарства НАУ під керівництвом доцента кафедри екології Тетяни Білик. За результатами змагання перше місце в олімпіаді зі спеціальності посів студент третього курсу Сергій Тимошенко. В цій номінації  команда нашого університету посіла 3 загальнокомандне місце. – 2 дипломи.

2011 рік

Дипломи 3-го ступеню – студентка Національного авіаційного університет Я. Костюк на конференції «Екологічна безпека держави». – 1 диплом.

Конкурс наукових робіт Фонду Пінчука «Завтра.UA»   на протязі 2010-2011 н.р. Іванова Наталія Явнюк Андріан студент 5 курсу ІЕБ студент 6 курсу ІЕБ Стипендіати Стипендіальної програми «Завтра.UA»
Хімія(Д) Національний авіаційний університет   Лапань О.В. 1 2 3 1 І місце

Руденко Наталья

Зброжек Вадим

Чуманова

Вдовін – диплом ІІ-го ступеню

Диплом І-го ступеню Всеукр. Студ. Конкурсу – Тимошенко.

Диплом ІІ-го ступеню Всеукр. Студ. Конкурсу – Годовська та Личманенко.

Диплом І-го ступеню ВСК «Охорона праці» – Король

Диплом І-го ступеню ВСК «Охорона праці» – Петренко

Диплом І-го ступеню ВСК «Економіка природокористування та охорони НС» – Лоїк

Яковлєва, Куценко – перемога в регіональному турі Всеросійської олімпіади з геоекології

Литвинченко – грамота ІІІ-го ступеню Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Екологія».

Бондарук – диплом І-го ступеню Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Продченко – диплом ІІ-го ступеню Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Нафтова та газова промисловість»

Лоїк І.В. – стипендіат програми «Затра.ЮА»

Бойченко М.С. (диплом ІІІ-го ступеню), Яковлєва А.В. (диплом ІІІ-го ступеню), Продченко Н.А. (диплом ІІ-го ступеню) – ХІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь – енергетиці України 2012: Відкритий конкурс молодих учених та енергетиків»