Неформальна освіта


Кафедра біотехнології активно використовує можливості неформальної освіти у навчанні здобувачів.


У 2022 році Національний авіаційний університет отримав повний доступ до електронного відеожурналу JoVE. Міжнародний Журнал Візуалізованих Експериментів (JoVE) – це база даних відеопротоколів для навчання та обміну досвідом з використання лабораторних методів і виконання експериментів у 13 галузях знань, включаючи: біохімію, генетику, біоінженерію, імунологію, біологію, медицину. Здобувачі вищої освіти мають можливість створити особистий обліковий запис на порталі JoVE, використовуючи корпоративну пошту НАУ.

Приклади оглядів відеопротоколів, повні версії яких доступні зареєстрованим користувачам на порталі JoVE.

Fluorescence Microscopy for Determining the Viability of Bacteria | Protocol Preview
DNA-RNA Extraction and 16S rRNA Genes Quantification by qPCR

Національний авіаційний університет отримав доступ до курсів на платформі Coursera та Udemy в рамках співпраці цих освітніх порталів з Міністерством освіти і науки України. Для того, щоб здобувачу вищої освіти НАУ отримати безкоштовний доступ до курсів на платформах Coursera та Udemy потрібно написати звернення IT-адміністратору НАУ Горожанкіній Анастасії Андріївні на пошту anastasiia.horozhankina@npp.nau.edu.ua. Після відправлення заявки на корпоративну пошту надійдуть запрошення приєднатись до порталів, після чого потрібно перейти за посиланнями, створити облікові записи та обрати цікаві курси.

У 2022-2023 навчальному році здобувачі вищої освіти англомовних груп проходили тренінг з належної виробничої практики (GMP) та отримали сертифікати. Успішно виконане завдання зараховувалось як захист відповідної теми навчальної дисципліни.


З грудня 2022 року Національний авіаційний університет отримав доступ до он-лайн ресурсу Labster – провідної платформи для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, у рамках співпраці Міністерство освіти і науки України та Labster.

У ІІ семестрі 2022-2023 навчального року здобувачі вищої освіти кафедри активно використовували можливості порталу Labster при виконанні завдань лабораторних робіт з багатьох дисциплін. Нижче наведено декілька прикладів результатів виконання он-лайн симуляцій.


Моменти дистанційного навчання у 2022-2023 навчальному році з елементами неформальної освіти.