Підвищення кваліфікації

31 січня 2022 науково-педагогічні працівники кафедри біотехнології НАУ проф. Барановський М.М., доц. Шаблій Л.М. і доц. Чубко Л.С. в рамках проходження стажування відвідали виробничі потужності біофармацевтичного ТОВ “БІОФАРМА ПЛАЗМА” та ознайомились із роботою нового заводу-фракціонатора плазми крові. В ході зустрічі було обговорено можливості проходження виробничих практик студентами ОПП “Фармацевтична біотехнологія”, виконання наукових робіт на базі лабораторій ТОВ “БІОФАРМА ПЛАЗМА” та ін. ТОВ “БІОФАРМА ПЛАЗМА” є стейкхолдером ОПП “Фармацевтична біотехнологія”,  чимало випускників НАУ там працює. Приємно, що екскурсію проводив саме наш випускник, Влад Сіленко.


20 січня 2021 року було проведено лекцію з підвищення кваліфікації на тему:”Розвиток природоохоронних біотехнологій очищення довкілля від твердих і рідких органічних відходів та токсичних металів”

Лекцію читав : д.тех.наук, проф., завідувач відділу Біології екстремофільних мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім.Д.К.Заболотного НАН України Таширев Олександр Борисович

На лекції були присутні співробітники КП БМР “БілоЦерківводоканал” Білецький Олег Петрович, Райченко  Віталій Миколайович та Селіхов Михайло Євгенович, а також викладачі кафедри біотехнології Ястремська Лариса Сергіївна та Корнієнко Ірина Михайлівна.