Профорієнтаційна робота

День відкритих дверей 2023

Кафедра біотехнології в рамках популяризації освітніх програм «Фармацевтична біотехнологія» та «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» серед випускників навчальних закладів провела черговий онлайн захід освітньо-профорієнтаційного характеру – школа юного біотехнолога «Природа та різноманіття біотехнологічних процесів».

В заході прийняли участь понад 150 учнів випускних класів Київської області, а саме:

Шпитьківська ЗОШ, Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», Білоцерківська гімназія №2, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, Білоцерківська гімназія – початкова школа №13, Білоцерківська гімназія – початкова школа №15, Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка,

Ліцей «Білоцерківський колегіум»: Пилипчанська гімназія – початкова школа, Шкарівський опорний ліцей-гімназія.

На заході були присутні також учителі закладів загальної середньої освіти: Лич І.В. – директор школи, Грищенко О.І – заступник директора школи, Пінєвич О.А. – учитель хімії, Бащинський Л.Ф., Фесич М.Ю. – учителі інформатики, та фізики, Поплавчька Н.А. – учитель математики, Багата О.М. – учитель української мови та літератури, Грищенко О.М. – учитель історії, Лой М.В. – учитель біології Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, Артеменко Т.М. – учитель біології Білоцерківської гімназії №2, Літова В.С. – учитель біології Білоцерківської гімназії – початкової школи №15, Бачківський В.М. – учитель біології Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка, Токарська Л.В. – учитель біології ліцею «Білоцерківський колегіум», Тітова І.П. – учитель біології та хімії Пилипчанської гімназії.

Під час проведення заходу викладачі кафедри представили цікаві презентації навчального процесу кафедр біотехнології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету. Випускники шкіл отримали ґрунтовні відповіді на свої питання, щодо особливостей навчального процесу кафедри та подальшого працевлаштування.

Фотогалерея заходу

fotohalereia-zakhodu