Кафедра Хімії і хімічної технології

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри хімії і хімічної технології!

Хімія – це базова наука, яка тісно пов’язана з багатьма галузями народного господарства та промисловості. Сучасне виробництво кожного продукту не обходиться без знання хімічних процесів, тому наші випускники можуть застосовувати свої знання і вміння у найширшому спектрі різних технологій. Випускники нашої кафедри є конкурентноздатними на ринку праці, а знання, одержані в університеті, відкривають їм широкі можливості, щоб реалізувати себе у будь якій сфері діяльності.

Якщо Ви бажаєте досягти успіхів та утвердити своє положення в житті, то кращою можливістю для цього слід обрати одну з освітньо-професійних програм 161 спеціальності «Хімічні технології та інженерія»:

– «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів». Адже нафта і  продукти ії переробки відіграють провідну роль у ресурсо- та енергозабезпеченні суспільства.

– «Хімічна технологія високомолекулярних сполук». Отримання високомолекулярних сполук та створення на їх основі нових композиційних полімерних матеріалів є необхідним етапом для застосування полімерів практично у всіх галузях виробництв – від побутової, медичної, транспортної до космічної.

– «Хімічна технологія альтернативних енергоносіїв» Створення нових сучасних, актуальних технологій для отримання відновлюваних, альтернативних джерел енергії є вимогою часу.

Кафедра хімії і хімічної технології готує досвідчених фахівців за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» всіх рівнів вищої освіти – бакалавр, магістр, доктор філософії (кандидат наук), доктор наук.

З повагою,
завідувач кафедри,
доктор хімічних наук, професор  Чумак В.Л.