Основна інформація

Одним із проєктів програми ЄС ЕРАЗМУС+ є програма імені Жана Моне. Основна мета даного напряму – активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідей Об’єднаної Європи.

В основі напряму Жан Моне лежить співпраця між закладами вищої освіти й іншими інституціями по всьому світі, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій. Особливістю даного напряму є те, що він покриває всі сфери економіки, де важливо вивчати та досліджувати досвід ЄС для України.

Основними видами діяльності за напрямом Жан Моне є:

1. Викладання й дослідження, що включає в себе “Кафедри”, “Модулі” і “Центри досконалості”.

2. Обмін знаннями, який включає в себе “Мережі” та “Проекти”.

3. Підтримка діяльності асоціацій.

Більш детальну інформацію про напрям Жан Моне можна отримати за посиланням https://erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone.html.

У рамках даної програми під керівництвом проф. Запорожця О.І у 2020 році був отриманий  грант 621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE на тему «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the context of Sustainable Development».

У 2021 році співробітниками кафедри біотехнології факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій було подано наступні проєктні заявки:

1. «Clean Energy Technologies and Energy Efficiency: the EU Experience» під керівництвом Кузнєцової О.О.

2. «European experience of using molecular biology and bioinformatics achievements» під керівництвом Петюх Г.П.