Переглянути

Говорить наш співробітник Примаченко Сергій на актуальну тему “Перевірка кефіру: який продукт корисно вживати і як дізнатися, чи є там належні мікроорганізми?”

Наша випускниця Ольга Штика про те як люди у Швецарії переживали карантин і якими будуть перші кроки послаблення

Інтервю нашого співробітника Примаченка Сергія телеканалу Київ. Заохочення школярів до вивчення хімії.

Інтервю співробітника кафкдри ХіХТ Примаченка Сергія “Барвники, ароматизатори, білок, якщо вірити надписам на етикетках, саме з цього складається ковбаса”

Говорить наш співробітник Сергій Примаченко на тему “В Україні підробляють рис: як його правильно обрати і на що звернути увагу?”

Інтервю з Сергієм Бойченко, доктором технічних наук, професором, деканом факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій “Внедрение авиационного топлива с биокомпонентами – лишь дело времени”

Говорять наші випускниці Анастасія та Аліна про переваги навчання на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій

Інтервю нашої співробітниці Яковлєвої Анни телеканалу Київ на тему “Впровадження альтернативних моторних палив в авіації”

Students Voices