Говорить наш випускник,

Говорить наш випускник Костянтин Сімейко про визнання Єврокомісією атомної енергетики та газу «екологічно стійкими»

Говорить наш співробітник Примаченко Сергій на актуальну тему “Перевірка кефіру: який продукт корисно вживати і як дізнатися, чи є там належні мікроорганізми?”

Наша випускниця Ольга Штика про те як люди у Швецарії переживали карантин і якими будуть перші кроки послаблення

Інтерв’ю нашого співробітника Примаченка Сергія телеканалу Київ. Заохочення школярів до вивчення хімії.

Інтерв’ю співробітника кафедри ХіХТ Примаченка Сергія “Барвники, ароматизатори, білок, якщо вірити надписам на етикетках, саме з цього складається ковбаса”

Говорить наш співробітник Сергій Примаченко на тему “В Україні підробляють рис: як його правильно обрати і на що звернути увагу?”

Говорять наші випускниці Анастасія та Аліна про переваги навчання на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій

Students Voices

Говорить наш випускник, член Ради роботавців ФЕБІТ Костянтин Сімейко про розвиток атомної енергетики

Говорить наша студентка Шевцова Анастасія , яка проходила науково-дослідницьку практику за програмою Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті (Польща)