Коваль Роман Романович

Випускник 2019 р.

Навчався в Національному авіаційному університеті з 2013 по 2019 роки за спеціальністю «Екологія», здобув диплом магістра з відзнакою.

У 2019 році закінчив кафедру військової підготовки НАУ за ВОС 200200.

За період навчання активно займався темою оцінки електромагнітного забруднення довкілля. Данні представлені у моїх бакалаврській (тема: «Оцінка електромагнітного забруднення міста Києва») та магістерській (тема: «Тривимірне моделювання електромагнітного забруднення міського середовища») дипломних роботах, які за результатами захисту є кращими роботами кафедри.

Також, у 2021 році в НАУ заочно здобув спеціальність «Право».

Паралельно з навчанням на магістратурі працював у НАУ на посадах фахівця кафедри екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки, а пізніше фахівця І категорії навчальної лабораторії моделювання надійності екосистем кафедри екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки.

З 2019 року по теперішній час проходжу службу цивільного захисту в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Займаюся науковою діяльністю, пишу дисертаційну роботу за спеціальністю «Пожежна безпека» – ад’юнктом у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Тема досліджень: «Оцінка та управління пожежними ризиками готелів»

У період з лютого по травень 2022 року (на початку повномаштабної агресії російської федерації) приймав участь у евакуаційних заходах:

  • евакуйованому населенню та громадянам, які прибували до столичного залізничного вокзалу евакуаційним транспортом з міст проведення активних бойових дій з Київщини, (Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Ясногородка тощо), Чернігівщини (Чернігів, Ніжин, тощо), Харківщини, Донеччини тощо, надавав необхідну психологічну та медичну допомогу;
  • спільно з працівниками AT «Укрзалізниця» забезпечував розвантаження гуманітарного вантажу призначеного для потреб Збройних сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Червоного хреста, медичних установ i закладів.
  • надавав необхідну допомогу під час посадки на потяги особам з обмеженими фізичними можливостями та пораненим внаслідок бойових дій.