Горбачова Олена Сергіївна

Випускниця 2020 р.

Вітаю! Мене звати Олена Горбачова і я вірю, що зміни починаються з кожного з нас! Тому і почала покращувати екологічну ситуацію з себе)

Я навчалася на бакалавра та магістра з 2015 року освітньої програми«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Всі предмети викладалися англійською мовою. Маю більше 20-ти наукових статей в різних країнах на конференціях та у фахових виданнях, оскільки почала займатися наукою з 3-го курсу.

Завдяки можливостям участі у проектах і конференціях, я відвідала безкоштовно понад 10 країн. На 4 курсі я працювала в PR відділі Міністерства екології та природних ресурсів: писала статті на сайт, відвідувала заходи з подальшим створенням контенту на сторінках. Поки я вчилася на магістратурі, працювала помічником проректора та експертом в Національному агентстві оцінювання якості вищої освіти. 

Також проходила навчання за кордоном «Експерт sustainability іновацій в круговій економіці».

З лютого 2021-го я почала працювати менеджером sustainability проектів «Сільпо». За рік було реалізовано багато проектів. Наприклад, проект збору батарейок разом з “Батарейки, здавайтеся”, коммунікаційний проект з лідерами думок про відмову від одноразових стаканчиків “Мій останній стаканчик”, доставка продуктів в боксах з переробленого паперу, проект “Кулінарія в свою тару”, проект “Один за всіх, а клей на одного”, проведення майстер-класу “Моя незабутня торбинка”, вебінару для всіх співробітників мережі про екологічне пакування продуктів, комунікації в соцмережах, колаборації з блогерами,  запуск колаборацій з громадськими організаціями “Озеро”, “Україна без сміття” та багато іншого. Також я представляла «Сільпо» на Всеукраїнському екологічному форумі від ООН. 

Далі продовжую навчання на аспірантурі в Національному авіаційному університеті та з 2023 року почала викладати. 

Також я є співзасновницею консалтингової компанії «17:59» у напрямку сталого розвитку. Ми допомагаємо компаніям створювати проекти, продукти та послуги, що змінюють світ.

Все можливо, головне бажання вчитися та розвиватися)