Зустріч з випускниками та стейкхолдерами кафедри хімії і хімічної технології

08.12.2021р. кафедрою хімії і хімічної технології ФЕБІТ організовано та проведено чергову зустріч колективу кафедри та здобувачів вищої освіти за спеціальністю 161  «Хімічні технології та інженерія» з випускниками та стейкхолдерами. У зустрічі взяло участь більше 50-ти учасників.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри А.Кустовська, яка відзначила високий рівень фахового працевлаштування випускників кафедри (бакалаври, магістри), актуальність та важливість підтримання тісних зв’язків із випускниками, можливість продовження навчання по здобуттю третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Випускники, що працюють у сфері хімічних технологій та інженерії, висловили щиру подяку викладачам кафедри за високий рівень своєї професійної підготовки.

Під час дружнього спілкування випускники С. Артемук (головний технолог KSM PROTEC), В.Бабанов (інженер-технолог KSM PROTEC ),  Б. Степасюк (сервісний інженер департаменту аналітичного обладнання ТОВ «АЛТ Україна ЛТД»), І.Ремезовський (інженер першої категорії, аспірант Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського), Ю.Вовк (молодший науковий співробітник Українського державного НДІ «Ресурс» ), Ю.Босак (завідувач лабораторій кафедри хімії і хімічної технології НАУ), Т.Гаєвська (хімік відділу аналітичної розробки АТ «Фармак»), С.Клешня (судовий експерт  Полтавського науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України) розповіли про свої професійні здобутки, ознайомили слухачів із особливостями діяльності підприємства, поділилися досвідом кар’єрного зростання. Також було зазначено про можливість проведення практик здобувачів, тематичних екскурсій та працевлаштування.  Особливо будо наголошено на високу затребуваність наших випускників на теренах галузевої інфраструктури.