Зустріч з професором зі Швеції Адріаном Моралесом.

10.10.2019р. на кафедрі екології ФЕБІТ відбулася зустріч з професором зі Швеції Адріаном Моралесом, який є випускником Національного авіаційного університету, за участі завідувача кафедри біотехнології Барановського М.М., заступника завідувача кафедри екології Черняк Л.М. та провідних доцентів кафедри екології Маджд С.М., Дмитрухи Т.І., Радомської М.М. та Білик Т.І. Під час зустрічі професором Адріаном Моралесом було репрезентовано цікаву доповідь “New Technology for Removing of Micro and Nanoparticles from Polluted Air in Construction Industry” щодо сучасних технологічних розробок компанії “Nano Control” для очищення повітря на промислових об’єктах.

У результаті проведення перемовин, щодо підписання меморандуму про співпрацю між НАУ та компанією “Nano Control”, було визначено основні напрями подальшої наукової та практичної діяльності представників кафедр екології та біотехнології з представниками компанії “Nano Control”.