Зустріч студентів з адміністрацією факультету.

22 вересня 2022 року відбулася зустріч студентів першого курсу кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ) з адміністрацією факультету та представниками кафедри БІКАМ. З привітальним словом виступила декан факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Матвєєва І.В. , заступники декана Гроза В.А. та Тихенко О.М. Привітали, розповіли про специфіку навчання в НАУ, плани, перспективи, можливості і попередили про можливі проблеми))
Про кафедру Біокібернетики та аерокосмічної медицини, навчання на ній та перспективи розповіла завідувач кафедри Кошева Л.О. Також до привітань доєдналися представники студради ФЕБІТ та старший куратор Монченко О.В. Звичайно всі бажали Перемоги Україні, успіхів у навчанні, наукових та спортивних досягнень і всього найкращого! Успіхів, наші першокурсники!