25.01.2020

Зустріч представників Посольства Словацької республіки Ivo Gahir, Jozef Sury.

З метою активізації міжнародної діяльності та наукової роботи 20 грудня 2019 року відбулася спільна ділова зустріч представників Факультету, Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ і представників Посольства Словацької республіки Ivo Gahir, Jozef Sury. Зустріч відбувалася в дружній та сприятливій конструктивізму атмосфері. Метою зустрічі була піготовка до перемовин із вищим керівництвом університету та обговорення переліку питань щодо можливих сфер співпраці між НАУ та науково-дослідними й освітніми установами Словакії за підтримки Посольства Словацької республіки. Серед переліку досягнутих внаслідок перемовин домовленностей, досягнуто згоди щодо участі й сприяння представників Посольства Словацької республіки у конференціях, що проходять на базі НАУ, зокрема, Всесвітньому конгресі «Авіація у ХХІ сторіччі у вересні 2020 року.