Зустріч колективу кафедри біотехнології з представниками US-Ukraine Foundation (USUF) Biotech Initiative

21 листопада відбулася зустріч колективу кафедри біотехнології з віце президентом USUF в Києві Маркіяном Білинським та директором програми USUF Biotech Initiative Христиною Редько.

U.S. Ukraine Foundation – це некомерційна неурядова організація, що була створена в 1991 році для підтримки демократії, вільного ринку та прав людини в Україні. Фонд створює та підтримує обмін інформацією між США та Україною з метою побудови миру та процвітання.

The Biotech Initiative- це остання у ряді проектів Фонду, спрямованих на допомогу розвитку України. Проект зосереджений на пошукі нових лідерів у галузі біотехнологій та допомозі їм у засвоєнні методів управління, необхідних для трансформації їх досліджень у життєздатні комерційні проекти. В рамках даного проекту надаються гранти на подорожі та дослідження, допомога у  встановленні контактів з американськими дослідниками та установами, а також відбувається сприяння стимулюванню американського бізнесу в цьому секторі.

USUF Biotech Initiative працює з людьми, які працюють в напрямку вирішення глобальних проблем пов’язаних зі здоров’ям та хворобами, захистом навколишнього середовища за допомогою заходів, спрямованих на боротьбу зі змінами клімату, виробництвом сільського господарства. На зустрічі з ректором НАУ Володимиром Миколайовичем Ісаєнко представники USUF та завідуючий кафедри біотехнології Михайло Миколайович Барановський обговорювали перспективи розвитку кафедри біотехнології НАУ. Далі в ході зустрічі з колективом кафедри було домовлено про майбутню співпрацю з US-Ukraine Foundation Biotech Initiative та складено план роботи в рамках даного проекту.