Зустріч із технічним директором центру слухової реабілітації “Аврора”

9 вересня 2021 року на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулася зустріч пана Сарсадського Іллі Миколайовича, технічного директора центру слухової реабілітації “Аврора” зі здобувачами вищої освіти спеціальності 163 “Біомедична інженерія”. Зустріч проходила у формі круглого стола. Пан Ілля сам є випускником Національного авіаційного університету, що стало приємною несподіванкою для студентів. Сарсадський І.М. окреслив велику кількість важливих та цікавих реалій і проблем, з якими мають справу інженерно-технічні фірми біомедичного профілю, розповів про складнощі знаходження кваліфікованого інженера, і що все, чому студенти навчаються в університеті, колись знадобиться в їхньому житті. Висловлюємо щиру вдячність пану Іллі за цікаву зустріч та бажаємо успіхів всім учасникам зустрічі!!!