Зустріч експерта технічного комітету тк-82 “Охорона довкілля” НЕК “Укренерго” Ганни Якименко зі студентами

У рамках профорієнтаційного заходу зі стейкхолдерами 18.11.2021р. відбулася зустріч експерта технічного комітету тк-82 “Охорона довкілля” НЕК “Укренерго” Ганни Якименко зі студентами та аспірантами кафедри екології факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій.

Тема зустрічі: «Яким має бути професійний еколог?». Основними напрямками дискусії були: «Професія еколога у технічному ЗВО – плюси і мінуси» та «Професія еколога: реалії та виклики XXI сторіччя»

Одна зі стратегічних цілей компанії – участь у зростанні рівня вищою освіти. Тому під час зустрічі стейкхолдери висловили побажання та рекомендації щодо професійних навичок майбутніх працівників-екологів, поділилися досвідом співбесід із претендентами на вакансії. Особливу увагу приділили необхідності наявності у претендентів корпоративного духу та здатності працювати в команді.

Зі свого боку майбутні екологи цікавилися основними робочими задачами підприємства, можливостями для кар’єрного зростання та, звісно, рівнем оплати праці.

Оскільки НЕК Укренерго є активним прихильником «Зеленого Європейського курсу», то сучасні знання у сфері екологічного менеджменту та організації «зелених офісів» є їх пріоритетами при підборі працівників. Високий рівень підготовки випускників-екологів ФЕБІТ НАУ приваблює стейкхолдерів національного рівня!