Засідання секції «Хімічна технологія, інженерія» ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня 2019 року на кафедрі хімії і хімічної технології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулося засідання секції «Хімічна технологія, інженерія» ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». В дружній дискусійній атмосфері, з 16 заявлених доповідей, аудиторії викладачів, студентів, аспірантів та гостей було представлено матеріали 12 наукових робіт. Слід відзначити, що цього року в роботі секції взяли участь двоє учнів – Шигаєв Кіріл з Авіакосмічного ліцею ім.Сікорського (науковий керівник – доц. каф. ХІХТ НАУ Максимюк М. Р.) та Котелевець Катерина (науковий керівник – Литвиненко Л.В.) з Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради Київської області, виступи яких, на рівні з молодими науковцями-студентами, зацікавили присутніх своїм змістом і високим рівнем підготовки. Загалом, актуальність проблематики, яка обговорювалась на конференції, викликала великий інтерес всіх учасників і жваве обговорення, творчо-наукове, зацікавлене та конструктивне спілкування. В результаті роботи конференції, молоді науковці отримали досвід представлення доповіді та ведення наукової дискусії, а також поради, щодо вдосконалення або нових напрямків вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.

Бажаємо всім учасникам подальших наукових здобутків!