10.07.2020

Випуск студентів-бакалаврів спеціальності «Хімічні технології та інженерія» нашого Факультету

06 липня 2020 року відбувся випуск студентів-бакалаврів спеціальності «Хімічні технології та інженерія» нашого Факультету. З вітальним словом до випускників, батьків і звернулась проректор університету професор Оксана Вовк, побажала випускникам високих досягнень, особистого щастя та зауважила, що НАУ завжди буде чекати їх у рідних стінах.З теплими побажаннями до випускників також звернулася директор Інституту новітніх технологій та міжнародного співробітництва Катерина Бабікова, яка висловила надію на подальшу плідну співпрацю з сьогоднішніми випускниками. Звертаючись до присутніх, декан факультету Сергій Бойченко, зазначив, що випуск – це завжди хвилююча, щаслива і одночасно сумна подія. Адже чотири останні роки студенти, викладачі та адміністрація разом творили історію факультету та університету!Заступник декана Валентина Гроза за участі завідувача кафедри хімії і хімічної технології Віталієм Чумаком вручили випускникам їх дипломи, спроводжуючи привітання теплими словами та побажаннями!. У кожному слові звучала гордість з нотками суму за тими, хто полишає стіни рідного університету.Декан факультету та заступник декана Анна Яковлєва вручили випускникам низку грамот від ректора НАУ за перемоги у конкурсі-огляді на кращу дипломну роботу та подяк за активну участь у науковому та студентському житті університету!Вже другий рік поспіль особливою та унікальною подією стало вручення премії за кращу дипломну роботу ім. професора В.П. Белянського. Ця премія започаткована для студентів-випускників освітньої програми «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів» з метою відзначення та підтримки талановитої молоді нашого факультету. Цього року Лауреатом Премії стала студентка групи АП 407 – Семенюк Аліна. Для вручення Премії на церемоніаду завітав давній друг і партнер факультету, промоутер цієї Премії – Борис Белянський. Також номінант традиційно отримала цінні подарунки від співзасновника Премії – директора Українського науково-дослідного та навчального центу хіммотології та сертифікації Ірини Шкільнюк. Випускники також подякували викладачам кафедрі та адмінстрації факультету за тепло, за професійне становлення та турботу, пообіцяли залишатися з НАУ в статусі зовнішніх стейкхолдерів. У добру путь, дорогі наші студенти. Ческаємо Вас на опануванні ОС “Магістр”.