Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей

26 квітня студенти 107, 201, 110 та 310 груп факультету екологічно безпеки, інженерії та технологій разом із наставниками Гладишевою В.О. та Кічатою Н.М. відвідали урочистий захід з нагоди нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019», який організували Державна служба України з питань праці та журнал «Охорона праці». Цей захід проводиться уже восьмий рік поспіль до Дня охорони праці в Україні, який відзначають 28 квітня.

Переможців фіналу визначало поважне журі, до складу якого увійшли представники Міністерства культури України, Держпраці України, Федерації профспілок України, спеціалісти з охорони праці Печерської, Подільської, Голосіївської РДА в м. Києві. У складі журі був і член Національної спілки художників України, відомий майстер традиційного народного мистецтва, заслужений художник України Йосип Осташинський.