Вітаємо наших студентів ОС «Магістр»!

21 та 22 вересня 2020 року на ФЕБІТ відбулися зустрічі адміністрації факультету зі студентами першого курсу ОС «Магістр», які вступили до НАУ на навчання за спеціальностями 101 «Екологія», 263 «Цивільна безпека», 161 «Хімічні технології та інженерія», 193 «Геодезія та землеустрій» та 163 «Біомедична інженерія».Зі вступом на омріяні спеціальності майбутніх магістрів привітав декан факультету Сергій Валерійович Бойченко, заступник декана з профорієнтаційної роботи Кирило Дмитрович Ніколаєв та завідувачі випускових кафедр – Валерій Федорович Фролов, Батир Данатарович Халмурадов, Анрій Генрійович Галстян та Ірина Олексіївна Новаковська.З особливостями організації дистанційного навчання в НАУ студентів ознайомила заступник декана з навчальної роботи Гроза Валентина Анатоліївна, з перспективами наукової роботи – заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Яковлєва Анна Валеріївна.Бажаємо успіхів у навчанні!