Відвідування музею НАУ студентами 106 ЦБ

6 листопада 2023 року студенти групи ЦБ-106 разом з куратором Кічатою Н.М. відвідали музей НАУ. Ознайомлення з музеєм університету для першокурсників відбулося в рамках виховного заходу за розкладом.

Музей НАУ є центром, який спрямований на освіту та культурні цінності університету. «Першачки» поринули у витоки відображення історії становлення університету, розвитку важливих подій, досягнень, внеску видатних постатей у цю історію. Експозиція музею показує успіхи та досягнення університету, які не тільки відображають спадщину закладу, але й мають вагому роль у загальній авіаційній сфері України.

Матеріали, які використовуються у музеї для демонстрації досягнень навчального закладу, відкривають перед молодими студентами горизонти майбутнього та показують їм, що Національний авіаційний університет стає важливою частиною їхнього академічного життя.