ВАГОМИЙ ВНЕСОК У СТАЛИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА

Як відомо, авіаційна галузь є однією з найбільш швидкозростаючих і наукоємнісних сфер діяльності людини у світі. Тенденції розвитку авіаційноїї галузі можна розглядати як позитивний внесок у сталий розвиток суспільства. Протягом 27-30 травня делегація факультету на чолі з професором Запорожцем О.І., у складі професора Бойченка С.В., доцентів Синило К.В. і Яковлєвої А.В. представляли університет на міжнародному форумі International Symposium On Sustainable Aviation (ISSA-2019). Цей мультидисциплінарний симпозіум ISSA передбачає розгляд актуальних поточних питань авіаційної галузі, таких як підвищення ефективності використання палив, сприяння використанню альтернативних палив, мінімізація впливу на довкілля, зменшення викидів парникових газів, зменшення шуму двигунів і літаків тощо. Відкрив Симпозіум його фундатор і промоутер професор Хікмет Каракоч (Туреччина). Команда вчених НАУ вчергове продемонструвала доробки наукових шкіл «Хіммотологія» і «Охорона довкілля в авіатранспортних процесах». Були представлені 2 пленарні доповіді «Technology Readiness Level Assessment Towards Flightpath 2050 Environmental Goals», «Fundamentals of Implementation of Alternative Jet Fuels: Modern Challenges, Problems and Practical Experience» і 3 секційні – «Characteristics of Properties of Alternative Jet Fuels Based on Camelina Oil», «Risk and Exposure Control of Aviation Impact on Environment», «Rans Simulation of Exhaust Gases Jet From Aircraft Engine», а також декілька стендових репрезентацій.
Стала Авіація – інструмент досягнення сталого розвитку нашого суспільства!