Участь у проєкті «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва»

Протягом 2021 року студент 3 курсу 303 групи Володимир Грищенко в рамках вшанування пам’яті 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва» разом з дослідницькою групою студентів Національного авіаційного університету та Фахового коледжу Київського міжнародного університету брав участь у дослідженні в архівах міста Києва біографії Георгія Карловича Бріфа – студента, викладача, заступника директора з навчальної частини КПІ, який трагічно загинув у вересні 1941 року в Бабиному Яру. Метою даного проекту в Києві є дослідження життєвого шляху та встановлення пам’ятних знаків – каменів спотикання тим, хто загинув в роки ІІ Світової війни у Бабиному Яру.

Дана ініціатива відбувалася за підтримки Українського центру вивчення історії Голокосту, Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Києві та за сприяння Київської міської державної адміністрації.

8 жовтня 2021 року за адресою проспект Перемоги, 37 відбулася церемонія зі встановлення пам’ятного знаку – каменю спотикання Г.К. Бріфу. На заході виступили з вітальним словом представниця Посольства Німеччини в Києві, представники Українського центру вивчення історії Голокосту, ректор КПІ.  А Володимир Грищенко представляв дослідження, розповідав про життєвий та творчий шлях Георгія Карловича і безпосередньо урочисто встановлював сам камінь пам’яті – камінь спотикання.