Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні системи та технології в медицині»

Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні системи та технології в медицині», яка відбулася 25-26 листопада 2021 року на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» . Кафедра представила доповіді: Моісеєнко Є.В., Лашкул О.К. “Інформаційна поліхромно-преференційна діагностика адаптації людини до екстремальних умов”, В.Д. Кузовик “Сучасні інформаційні технології для оцінювання рівня втоми мозку у операторів екстремальних видів діяльності”, К.О. Безвершнюк ” Використання перетворення Гільберта-Хуанга для аналізу біомедичних сигналів” та інші. В онлайн форматі виступили доцент Монченко О.В. з доповіддю “Метод прецизійних ультразвукових вимірювань в офтальмології” та доцент Іванець О.Б. з доповіддю “Методологічні аспекти впровадження концепції здоров’я в Україні”. Обидві доповіді викликали шалений інтерес та багато конструктивних запитань. Дякуємо організаторам та учасникам!