23.04.2023

Участь кафедри хімії і хімічної технології в Онлайн-семінарі UABIO «Перший біометан: виклики і перспективи для розвитку галузі (досвід компанії “Галс Агро”)»

21 квітня 2023 р. представники кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ – професор кафедри Олена Л. Матвєєва та  Андрій Гурський (404 АП) взяли участь у  онлайн-семінарі UABIO «Перший біометан: виклики і перспективи для розвитку галузі». В програмі заходу   представники компанії “Галс Агро” Сергій Кравчук та Олег Рябов ознайомили присутніх із сучасними тенденціями, особливостями та перспективами широкого впровадження виробництва біометану на теренах України. Актуальна практична інформація, презентований досвід фахівців галузі, отриманні відповіді на численні запитання сприятимуть підвищенню рівня якості надання освітніх послуг за ОНП «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів» та підготовці за даною проблематикою кваліфікаційних дипломних робіт здобувачами вищої освіти.

Фотозвіт за посиланням