“ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ” В ЛІЦЕЇ №241

Для того, щоб хімія не була важкою та нудною і не зводилася до теоретичного вивчення формул та розв’язку задач, в ліцеї № 241 м. Києва провели «Тиждень хімії». Учні мали можливість відвідати унікальні заходи, як то лекція з демонстрацією хімічних реакцій в університеті імені Т. Шевченка та науково-розважальне шоу від асистента кафедри хімії і хімічної технології, ФЕБІТ, НАУ – Примаченка Сергія. ⠀ Перетворення речовин дивовижне та неймовірно ефектне явище, а багато хімічних дослідів дозволяють зробити крок до пізнання навколишнього світу. «Тиждень хімії» став доказом того, що точні науки можуть бути цікавими та захоплюючими. ⠀ Запрошуємо всіх вихованців ліцею на екскурсію в НАУ і дякуємо за те, що розповідаєте школярам, що в НАУ є хімія.