15.10.2019
  88

Телеміст з ювіляром

Керівництво НАУ, учні та наукові послідовники організували телеміст з академіком Олександром Аксьоновим. З 90-річчям Олександра Федотовича привітали ректор Володимир Ісаєнко, проректор з наукової роботи Володимир Харченко, проректор з міжнародного співробітництва Олександр Запорожець, декан факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Сергій Бойченко, викладачі та науковці.

Вітаючи ювіляра, учасники телемосту запевнили видатного вченого-дослідника, що він залишатиметься членом університетського колективу «доки у ньому працюють його послідовники, які уже створили власні наукові школи, але вдячні долі за можливість називати себе учнями Олександра Аксьонова».

Олександр Федотович сердечно подякував кожному за привітання, висловивши щиру радість з того, що університет, у якому він працював і очолював, розвивається і нарощує потужність. «Мені дуже приємно усвідомлювати, що ви є, що ви блискуче працюєте і рухаєтеся», – зауважив ювіляр.

 Учасники телемосту запропонували зробити такі відеозустрічі регулярними та запросили науковця до рідного університету наступного року на IX Всесвітній конгрес “Авіація у XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології”.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC