Свято Дня Хіміка в рамках Днів науки та інновацій на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій

28 травня 2019 року, в рамках Днів науки та інновацій на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій, з великим розмахом хіміки НАУ відсвяткували своє професійне свято. Шістнадцятий концерт «День Хіміка» вже за традицією відбувся в актовій залі першого корпусу. Глядачі і гості свята, серед яких були і учні шкіл, їх вчителі та абітурієнти, стали свідками незабутньої події, організованої силами викладачів, студентів і випускників кафедри хімії і хімічної технології та інших кафедр факультету. Творчі колективи демонстрували на сцені свої номери, присвячені хімічній науці, в тому числі і видовищні хімічні експерименти, до проведення яких із захопленням долучалася і аудиторія; викладачі та керівництво факультету відзначали активістів цього традиційного заходу та переможців Хімічного брейн-рингу, який був проведений за кілька днів до свята.

Запрошуємо всіх на День хіміка в НАУ наступного року!

Виконавець:

асистент кафедри хімії і хімічної технології

ФЕБІТ НАУ

Гаєвська Тетяна Анатоліївна 093-404-28-04