Студенти-біотехнологи відвідали виставку LABComplex

21 жовтня студенти групи ФБ-307а разом з наставником старшим викладачем Дражніковою А.В. відвідали ХІІІ Міжнародну виставку лабораторного обладнання LABComplex. Виставка відбувалась у новому виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” в селищі Березівка поблизу м. Києва. Сама поїздка за межі міста викликала у студентів багато позитивних емоцій. Під час виставки майбутні фахівці-біотехнологи мали змогу ознайомитись з сучасним лабораторним обладнанням для проведення біохімічного аналізу сировини, мікробіологічних та молекулярно-біологічних досліджень. Цікавим було неформальне спілкування з представниками компаній-постачальників лабораторного устаткування. Також студенти прослухали змістовні доповіді про особливості роботи газового хроматографу та використання мембранних систем для фільтрації газів і рідин.