Студенти-біотехнологи відвідали виставку ECO-EXPO

У рамках вивчення дисципліни “Біотехнології лікувально-косметичних засобів” здобувачі вищої освіти англомовної групи 3 курсу Дмитро Булюк та Іван Воробйов, разом зі старшим викладачем кафедри біотехнології Анною Дражніковою, відвідали виставку ECO-EXPO, де були представлені натуральні косметичні засоби, харчові продукти та інші вироби. Студенти мали чудову можливість поспілкуватися з представниками компаній-виробників, фахівцями-практиками та дистриб’юторами готової продукції. На виставці майбутні біотехнологи знайомились з особливостями роботи пресів холодного віджиму для отримання олій, технологіями виробництва дієтичних добавок, гідролатів, ферментованих напоїв та крафтових сирів. Особливу увагу привернуло застосування продуктів бджільництва у космецевтиці.