Студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”.

3 грудня 2019 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулась студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”. Голова конференції д.т.н. ,проф. Кузовик В.Д., секретарі к.т.н. ,доц. Монченко О.В. та ас. Безвершнюк К.О. В науково-грайливій атмосфері з однією невеличкою перервою на каву студенти доповідали про свої розробки) Після нетривалого голусування 1 місце було присвоєно Трофімцю Б.Ю. з доповіддю “Методика дослідження втоми мозку людини” (наук.кер. к.т.н., доц. Буриченко М.Ю.), 2 місце – Філіпова Ю.К. “Методика контролю фізіологічного стану пілота під час польоту” (наук. кер. к.т.н., доц. Монченко О.В.).Бажаємо подальших творчих успіхів студентам та науковим керівникам!