Стажування викладачів ФЕБІТ за програмою ERASMUS+

З 19 по 23 червня 2023 року доцент кафедри екології ФЕБІТ Черняк Лариса та доцент кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ Синило Катерина НАУ пройшли стажування за програмою ERASMUS+ Staff Mobility for Training в Університеті науки і техніки м. Адана (Туреччина). Учасники програми мали можливість відвідати сучасні лабораторії авіаційного спрямування. Зокрема, лабораторії з досліджень аеродинамічних характеристик повітряних студент та з виробництва БПЛА та інші. Також, мали можливість обмінятися досвідом щодо підготовки сучасних фахівців для авіаційної галузі. Під час зустрічі викладачів НАУ з ректором Аданського університету науки і техніки було узгоджено перспективи подальшої співпраці з турецькими колегами з питань навчальної та наукової діяльності.