Співпарця з Малою академією наук

9 лютого 2019 року у межах ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у секції «Екологія» відділення екології та аграрних наук Київської МАН відбувся захист науково-дослідницьких робіт.
Завідувач кафедри екології ФЕБІТ, д.т.н. Фролов В.Ф. був членом журі цього конкурсу, в рамках проведення якого було укладено договір про співпрацю між кафедрою екології НАУ та Київською МАН.
Учасниками конкурсу було висвітлено дуже багато цікавих та важливих для сьогодення проблем, запропоновано варіанти застосування цих знань на практиці. Юні дослідники приємно вразили журі своїми роботами, щодо розв’язання екологічних проблем як Києва, так і всієї України.