РОЗВИВАЄМО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ЗАВДЯКИ ПАРТНЕРСЬКІЙ СПІВПРАЦІ

27.01.2020 на розширеній адміністративній нараді ФЕБІТ відбулась непересічна подія. Представник ТОВ «Vodorod» Бондаренко Сергій презентував новий лужний генератор водню та абсолютно на меценатських засадах передав його у використання для освітнього та наукового процесів навчально-науковій лабораторії альтернативних моторних палив імені професора В.П. Белянського під час підготовки фахівців за ОП “Хімічна технологія альтернативних енергоресурсів” на кафедрі хімії і хімічної технології для виконання студентами лабораторних робіт. Деканом було висловлено слова подяки та запропоновано укласти угоду про подальше поглеблене науково-технічне співробітництво. А Сергієм Бондаренко зазначено, що адміністрація ТОВ «Vodorod» є зацікавленою у випускниках ФЕБІТ за ОП «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів».Зміцнюймо співпрацю з партнерами надалі!