ХIV Всеукраїнська конференція молодих учених та студентів «Екологічна безпека держави»

На кафедрі екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ проведено ХIV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Екологічна безпека держави». Участь у конференції взяли 66 учасників з 27 університетів, наукових установ та організацій України та світу.

Ректор Володимир Ісаєнко зазначив, що конференція є логічним продовженням наукових дискусій щодо трендів глобального розвитку,  нагодою осмислити та проаналізувати стратегії державного та міжнародного співробітництва у сфері екологічної безпеки.

Серед учасників конференції представники Інституту геологічних наук НАН України, Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А. В. Думанського НАН України, Національного авіаційного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Сумського державного університету та Херсонського національного технічного університету. Також цього року участь в конференції взяли студенти з Опольського університету (Польща) та Національного університету Іхри (Панкистан).

Матеріали конференції за посиланням: http://ecoconf.nau.edu.ua/materials2020.html