22.04.2023

Профорієнтаційна робота на кафедрі ХіХТ

Переглянути відео

20 квітня викладачами кафедри хімії і хімічної технології було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів школи №1 та №2 міста Чернігігова. У рамках цієї зустрічі також відбувся онлайн-вебінар «Сучасні хімічна освіта та наука».
Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом екологічної безпеки, інженерії та технології НАУ.
Спікери – доцент Ігор Трофімов, к.т.н.; доцент Сергій Левченко, к.т.н.; Сергій Примаченко, асистент кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ НАУ.

Теми науково-популярних доповідей:
• Використання джерел енергії на основі біопалива для транспортних засобів.
• Синергічні композиції інгібіторів для захисту металів від електрохімічної корозії.
Під час проведення вебінару було підвищено пізнавальний інтерес учнів 10-11 класів та студентів коледжів до вивчення хімічної дисципліни. Учасників заходу було ознайомлено із сучасними джерелами енергії на основі біопалива для транспортних засобів і ефективними засобами захисту металів від електрохімічної корозії.