«Політ. Сучасні проблеми науки». Секція «Екологічна безпека, інженерія та технології».

8 квітня 2021 року відбулося засідання секції «Екологічна безпека, інженерія та технології», в якому взяли участь студенти кафедр біокібернетики та авіакосмічної медицини, біотехнології, екології, хімії і хімічної технології. У роботі секції прийняли участь близько 40 осіб.

Під час конференції були представлені доповіді з актуальних напрямків сучасної науки, що відповідають сферам наукової діяльності кафедр. Робочими мовами конференції були англійська та українська, причому учасники конференції приймали активну участь у обговоренні доповідей на обох мовах. Особливо слід відмітити виступи таких доповідачів, як Братко Володимир, Кайданюк Денис, Туревич Анастасія, Черпак Ольга, наукові дослідження який викликали великий інтерес учасників конференції та детальне обговорення з побажанням продовжувати дослідження у вибраному напрямку.

Із заключним словом виступили к.т.н., доцент Монченко Олена Володимирівна, к.б.н., доцент Петюх Григорій Павлович, к.т.н., доцент Черняк Лариса Миколаївна і к.х.н., доцент Кустовська Антоніна Дмитрівна, які подякували учасникам конференції за їх доповіді та побажали успіхів та творчої наснаги у подальшій науковій діяльності.