Перша лекція доктора Маттіаса Гене (Matthias Hohne) з Інституту біохімії університету Грайфсвальда в НАУ

З метою ознайомлення студентів спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” з найновішими досягненнями і сучасними практиками у галузі біотехнології   1 лютого2021 року відбулась перша лекція з циклу лекцій “Антибіотики: молекулярні механізми, конструювання ліків та біотехнологія” (“Antibiotics: Molecular mechanisms, drug design and biotechnology”) доктора Маттіаса Гене (Matthias Hohne) з Інституту біохімії університету Грайфсвальда, Німеччина (University of Greifswald, Institute of Biochemistry, Germany) в рамках співспраці кафедри біотехнології Національного авіаційного університету із зазначеним університетом.  Крім цікавих і змістовних лекцій, на студентів чекають практичні заняття, пов’язані із комп’ютерним моделюванням біомолекул, конструюванням ліків та ін.